מדיניות פרטיות וביטול עסקה

 1. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין נוקדי המדבר בע"מ (להלן "נוקדי המדבר"). עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.
 2. בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע.
 3. גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
 4. האתר מאפשר לך לרכוש מוצרים שונים בדרך נוחה, מהירה וקלה.
 5. באתר יוצגו לגבי כל מוצר הפרטים הבאים: תאור המוצר, מחיר המוצר וזמן אספקה.
 6. כדי לבצע הזמנה יש לבחור תחילה את המוצר או המוצרים. בהמשך תתבקש לבחור שם משתמש וסיסמא, ולהקליד פרטים בסיסיים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. כדי שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת פרטים מדוייקים, אחרת לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.
 7. עם השלמת הנתונים הנ"ל תבצע חברת הסליקה בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה, ההזמנה תרשם במחשבי נוקדי המדבר, וניתן יהיה לראות את ההזמנה בקישור "החשבון שלי" שבאתר. כמו כן יישלח אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה.
 8. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי תתקבל הודעה מתאימה. במקרה זה לצורך השלמת הרכישה יש ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות של נוקדי המדבר, לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, כי פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר אישור חברות האשראי לביצוע העסקה, ומועדי המשלוח ייחשבו רק החל ממועד זה. במקרה שהאישור לא הוסדר בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי לביצוע העיסקה, תהיה נוקדי המדבר רשאית לבטל את ההזמנה חד צדדית.
 9. לפרטים נוספים ובירורים, ניתן לפנות לשרות לקוחות בטלפון, 054-979-8952 ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני.

מדיניות ביטולים והחזרות:

 1. חוק הגנת הצרכן קובע כי זכותך לבטל את העסקה בתוך 14 יום מקבלת המוצר, ובתנאי שהמוצר לא נפגם ולא נעשה בו שימוש.
 2. במידה ובחרת לבטל את העסקה, רשאית נוקדי המדבר לגבות דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכשת או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם; כמו כן דמי המשלוח להחזרת הפריט יחולו על הלקוח.
 3. ביטול עסקה עד 14 ימי עסקים למעט מוצרים שיצרנו בהתאמה אישית עבור הלקוח.
 4. היה ונפלה טעות בתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את 'נוקדי המדבר'

כתובת להחזרת מוצרים: קיבוץ נאות סמדר, ד.נ.אילות 8886000  | יש לבצע החזרה בטלפון בלבד

מדיניות משלוחים:

 1. זמן אספקת המוצרים ללקוח עד 7-14 ימי עסקים בדואר רשום
 2. טיפול בהזמנה: עד 3 ימי עסקים בנוסף לימי המשלוח.

 

בכבוד רב

הנהלת אתר נאות סמדר

קיבוץ נאות סמדר, ד.נ.אילות 8886000

 

0
  0
  סל קניות
  בודק...

  פופ-אפ-10-הנחהנ-באתר

  קוד ההטבה: NSCLUB

  נסו שוב בבקשה

  נאות סמדר will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.